SOUTĚŽ ! ! ! SOUTĚŽ ! ! ! SOUTĚŽ ! ! ! – o 4 vstupenky na festival Pekelný Ostrov ! ! ! – Čtvrtá otázka

Rok se sešel s rokem a je tu opět soutěž o vstupenky na festival Pekelný Ostrov v Holýšově u Plzně. A protože letos náš server bude slavit 2. výročí, rozhodli jsme se ke každé vstupence přidat DVD kapely Rybičky 48, které tímto velice děkujeme. Stejně jako loni, tak i letos budete moci odpovědi najít ve článcích na našem serveru NEWS4ALL.CZ.

Hodinky Wenger
Partnerem serveru NEWS4ALL.CZ jsou hodinky WENGER… www.hodinkywenger.cz

Abychom Vám tento festival, pro Ty, kdo jej neznají, trošku připomněli, tak zde je pár vět:

Pekelny ostrov

Po úspěšné premiéře v roce 2012 čeká na příznivce poctivé rockové muziky druhý ročník festivalu Pekelný ostrov v Holýšově. Rockový open-air nabídne opět pestrou nabídku. Kapely se letos představí na dvou stejně velkých scénách. Kromě samotného ostrova, který bude dějištěm festivalu, bude pro návštěvníky opět připraveno stanové městečko s parkovištěm, a to na bezprostředně sousedící louce. Areál je poblíž hlavní silnice I/26 ve směru Domažlice-Plzeň. Je tedy velmi dobře dopravně dostupný.Ostrov letos rozpálí pekelným ohněm Škwor v čele s Petrem Hrdličkou. Chybět nebudou ani oblíbené hity jako Malá nevěrná holka nebo Svařák v podání skupiny Harlej. Na holýšovském ostrově budou ovšem vítáni i příznivci punk-rocku. Na ty čeká punkový festivalový matador, Visací Zámek. Těšit se můžeme také na stále stoupající hvězdu Rybičky 48. Přijedu i ústečtí UDG, kteří jsou na velkých festivalech jako doma a vždycky to umí pořádně rozjet. Stejně jako v loňském roce se i letos představí Olda Říha s Katapultem. Ten letos navíc slaví jubilejní 50 rok na rockové scéně. Těšit se opět můžeme také na Vildu Čoka, který vystoupí s jeho skupinu Bypass. Naopak letošní premiérou na Pekelném ostrově bude koncert Aleše Brichty, který přijede se svojí AB band. V pekelné zahrádce holýšovského open-airu nebudou chybět ani hity jako Anděl, Dysgrafik či Chemie, a to v podání známého písničkáře, kterým jeXindl X. Dále zahrají také kapela Traband, Dymytry, V3SKA, Ready Kirken, Debbi, Zvlášňý školaa další! Na návštěvníky čeká mimo hudební nabídky pestrý festivalový doprovodný program, včetně soutěží o ceny.

Rybicka_48

1. Kolikátý ročník festivalu se letos koná?
a) 1.
b) 2.
c) 3.
 
2.Jaký je umělecké jméno zpěváka Ondřeje Ládka, který se představí na festivalu Pekelný ostrov 2013?
a) DJ Xindl
b) Xindl X
c) Santa X
 
3.Kolik let na scéně již působí skupina Katapult, která se představí na festivalu Pekelný ostrov 2013?
a) 45
b) 50
c) 60
 
 4. Frontman kapely Rybičky 48 se jmenuje:
a) Kuba Rybička
b) Jan Jakub Ryba
c) Kuba Ryba


LIMAN sport - turistika,tábornictví,skauting.

Odpověďi si někam zapište, nebo pamatujte a od teď je můžete zasílat na  mail: info@news4all.cz , do předmětu uveďte „Soutěž Pekelný Ostrov 2013“ a nezapomeňte uvést své jméno, adresu, e-mail a telefonní číslo.

A PAMATUJTE OD TEĎ…

©NEWS4ALL.CZ & WEST MUSIC