Soutěž o 4 vstupenky na festival Pekelný Ostrov 2014 – Otázka 4.

Rok se sešel s rokem a je tu opět soutěž o vstupenky na festival Pekelný Ostrov v Holýšově u Plzně.  Stejně jako loni, tak i letos budete moci odpovědi najít ve článcích na našem serveruNEWS4ALL.CZ.

slade

 

Holýšovský Pekelný ostrov je mladým, nicméně velmi dravým festivalem. Vznikl v roce 2012, a to jako čistě rockový open-air. První ročník dokázal, že tu podobný festival chyběl, a proto na něj navázal v roce 2013 druhý ročník. Ten zaznamenává oproti prvnímu ročníku výrazně vyšší návštěvnost a nutno dodat, že i počasí v tomto roce přálo. Rok 2014 má být průlomový a to zejména tím, že na festival vstupují zahraniční kapely a nejen to, představí se i přední česká a slovenská rocková scéna! Festivalový název je poplatný areálu. Festival se skutečně odehrává na umělém ostrově o rozloze 2,5 Ha. Že je festival pekelný? O tom není žádný pochyb, je pekelně dobrý! Festival připadá pravidelně na druhý červencový víkend. V roce 2014 je to pak 11. – 12.7. Nedočkavci mohou dorazit již o den dřív a to na zahřívací večírek, který je pro všechny zdarma. Festival se představí v konceptu, na který jsou již návštěvníci zvyklý. Tedy dvě velké scény, na kterých vystoupí přední české a slovenské rockové kapely. Hlavní hvězdou je pak legendární britská kapela Slade, která slibuje v Holýšově pořádnou show. Těšit se na tak můžeme na celosvětové nestárnoucí hity jako Far FarAway nebo My Oh My. Na návštěvníky čeká kromě samotné hudební nabídky doprovodný program, široká nabídka občerstvení a dostatečné hygienické zázemí. Samozřejmostí je stanové městečko, kde bude k dispozici non-stop občerstvení a také festivalové parkoviště. Festival se nachází pouze několik desítek metrů od hlavní silnice č. 26 ve směru Folmava – Plzeň – Praha, a je tak velmi dobře dostupný. Dostupné je samozřejmě i vlakové nebo autobusové spojení. Veškeré informace o festivalu, včetně praktických informací a galerií z minulých ročníků, naleznete na webu festivalu www.pekelnyostrov.cz

 

plakat peklo 2014_plakat beta

 

Otázka číslo 4:

Festival Pekelný Ostrov je festival:
a) Multižánrový
b) Rockový
c) Tranceový

A pro jistotu ještě přidáváme otázku číslo 1, 2 a 3:

Otázka číslo 3:

Pořadatelem festivalu Pekelný Ostrov je:
a) WESTMUSIC , a.s.
b) WESTMUSIC, o.s.
c) EASTWESTMUSIC
 
 

Otázka číslo 2:

Která ze zahraničních kapel (vyjma slovenských) bude letos na festivalu Pekelný ostrov:
a) Slayer
b) Slade
c) Soulfly
 
 
Která z níže uvedených kapel nebude na 3. ročníku festivalu Pekelný ostrov
a) Tři Sestry
b) Chinaski
c) Škwor

 

A od teď posílejte Vaše odpovědi formou: číslo otázky a písmeno odpovědi na mail: info@news4all.cz. Do předmětu uveďte „Soutěž Pekelný Ostrov 2014″ a nezapomeňte uvést své jméno, adresu, e-mail a telefonní číslo.

A máte na to čas do 10.6.2014, pak vylosujeme 4 výherce. Nezbývá než popřát hodně štěstí…

©NEWS4ALL.CZ by Lukash & West Music