Miro Žbirka nahrává v těchto dnech v legendární Abbey Road!

Miro Žbirka nahrává v těchto dnech v legendární Abbey Road!

 

Miro Žbirka v těchto dnech nahrává v legendárním londýnském Studiu 2Abbey Road .

Zážitek natočit si novou píseň nazvanou Love Shines  v nejprestižnějším nahrávacím studiu ve světě, kde svojí tvorbu zaznamenávali na hudební nosiče ikony populární hudby (Beatles, Radiohead,Pink Floyd, U2, Oasis a další), je jedním z dárků a splněných přání k jeho podzimnímu kulatému výročí.

Pod vedením britského producenta Roba Casse a zvukového mága Sama Okella (podílel se například na remastrování nahrávek The Beatles a dostal Grammy za zvuk ve filmu Harry Potter) se zde sešli muzikanti James Ewers  (baskytara), Pearse MacIntyre (kytara), Dean Ross (piano) a bubeník Blair (např. Pretenders).

 

Abbey Road je důležitým, nikoliv však jediným narozeninovým přáním či zážitkem, které na Mira Žbirku ještě čekají.

Vyvrcholením bude velký narozeninový koncert v pražské O2  areně  8. listopadu nazvaný Miro Žbirka, Happy Birthday. Vstupenky se pro velký zájem fanoušků – koncert je totiž jediný a exkluzivní – prodávají už nyní na terminálech SAZKA a na www.sazkaticket.cz.

Tím však letošní proud oslav a dárků fanouškům a sobě samému nekončí, čeká na nás spousta překvapení a novinek….sledujte webové stránky www.zbirka.cz a facebook Mira Žbirky http://www.facebook.com/MiroZbirka.

© NEWS4ALL.CZ by Lukash & Johana Turner