Machine Gun Kelly přiveze do Prahy novou desku

Machine Gun Kelly přiveze do Prahy nové album

16. 10. 17 Forum Karlín, Praha

Americký raper Machine Gun Kelly se vrací do Prahy na samostatný koncert. Ve Foru Karlín představí 16. října 2017 novou desku. Lístky budou k dispozici za 790 Kč od 14. června 2017 v 10 hodin přes fource.cz, GoOut.cz a Ticketpro.

Machine Gun Kelly na sebe upozornil ještě před vydáním debutu, kdy jako historicky první běloch vyhrál soutěž talentů v newyorském Apollo Theater a zakrátko podepsal smlouvu s labelem Bad Boy. Zásadní bylo vydání druhé desky General Admission, která se umístila na prvním místě žebříčku Billboard Top R&B/Hip-hop albums. Nejvýraznější z desky je singl Till I Die. Na dosavadní úspěch navázal letos, odebral se na turné s Linkin Park a na posledním albu bloom se podíleli James Arthur, Ty Dolla Sign nebo Hailee Steinfeld. Nejúspěšnější track Bad Things doposud čítá jen na Spotify 257 milionů přehrání. Machine Gun Kelly je zkrátka v té nejlepší formě.


Machine Gun Kelly will return to Prague with his new album

16. 10. 17 Forum Karlín, Prague

American rapper Machine Gun Kelly is coming back to Prague. He will bring his new album to Forum Karlín on October 16th 2017. Tickets for 790 czk go on sale on June 14th at 10 am via fource.cz, GoOut.cz and Ticketpro.

Machine Gun Kelly dropped his debut in 2012. He became the first caucasian rapper in history to win the Apollo’s talent show. He achieved a great success by releasing both single Till I Die and the album General Admission in 2015. The record peaked #1 at Billboard’s Top R&B/Hip-hop albums. MGK continues this year by touring with Linkin Park and releasing highly anticipated album titled bloom. The new record involves contemporary artists as James Arthur, Ty Dolla Sign and Hailee Steinfeld. The most successful track Bad Things (with Camila Cabello) counts 257 million streams only on Spotify.

©2017 NEWS4ALL.CZ by Lukash & Fource