Hollywood Undead přijedou v únoru do Prahy – 16. 2. 18 Forum Karlín, Praha

Maskovaná partička Hollywood Undead se po dvou letech vrátí do Prahy. 16. února 2018 přiveze do Fora Karlín chystané album V (Five). Vstupenky budou k dostání za 850 Kč od 18. srpna v 10 hodin na webu fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

Losangelská pětice Hollywood Undead do Prahy přijede s albem V (Five), jehož vydání je naplánováno na 27. října. Pětka v názvu má pro kapelu symbolický význam – jedná se o páté studiové album, na kterém pracuje pět „bratrů” (Johnny 3 Tears, J-Dog, Charlie Scene, Funny Man, Danny). „Nic nesouvisí s podstatou muziky tolik jako tohle číslo. Numerologie je mocná. Když jsme si řekli ‚Pět‘, prostě to dávalo smysl. Fakt, že jsme se všichni dokázali shodnout na jednom slově, z nás dělá, kdo jsme. Navíc se ohlížíme zpátky k ‚No. 5′, pátému tracku naší první desky,” říká Johnny 3 Tears.

První ochutnávkou z očekávaného alba je singl California Dreaming, který kapela vypustila před pár dny. K němu vyšel i videoklip, ve kterém členové vystupují neobvykle bez masek. Skladba podle zpěváka J-Doga pojednává o dvou protikladech Kalifornie: „Máš tu lesk, krásu, slunce, surfování. Pak je tady i ta druhá, zvrácená strana – lidi, kteří nemůžou platit nájem, celebrity, které se chovají jako idioti a falešné pozlátko,” říká J-Dog o nejnovějším tracku.

ENGLISH version

 

Hollywood Undead are returning to Prague after two years. They are bringing their forthcoming album V (Five) to Forum Karlin on February 16th 2018. Tickets for 850 czk go on sale on Friday, August 18th, at 10 am, via fource.cz, GoOut.cz and Ticketpro.

For Hollywood Undead, the number five holds a deep significance. “We’re five brothers, and this is our fifth record,” affirms Johnny 3 Tears. “Nothing gets to the essence of the music like this number does. Numerology has a lot of power. When we said Five, it just made sense. The fact that we could all agree on one word codifies who we are. It also nods back to ‘No. 5’ from our first album, because it was our fifth song.”

Infused with raw rap-like vocals and head banging riffs, the first single/video from their forthcoming album is California Dreaming. „It dissects both sides of California,“ J-Dog reveals. „You’ve got the glitz, glamour, sun, and surf. Then, you’ve got the super-fucked side of people not being able to afford rent, celebrities being assholes, and that fake façade,“ he explains.

©2017 NEWS4ALL.CZ by Lukash & Fource Entertainment