Americká kapela Escape The Fate vykřičí své poselství ve Futurum Music Baru

Ungrateful je čtvrté album skupiny Escape The Fate a první, které vydávají u labelu Eleven Seven Music. Členové ETF—kytarista Monte, zpěvák Craig Mabbitt, doprovodný kytarista Michael Money, bubeník Robert Ortiz a nový člen kapely, basák TJ Bell si prošli vším, co jim mohou jiné kapely jen závidět. Výsledkem jejich poutě je nejambicióznější album jejich kariéry.

Hodinky TRASER
Partnerem serveru NEWS4ALL.CZ jsou hodinky TRASER… www.hodinkytraser.cz

Motivací k natočení alba Ungrateful se staly myšlenky týkající se samotné existence kapely a jejího směřování. Při práci na čtvrtém albu se kapela opět sešla s producentem Johnem Feldmannem. Během nahrávání si ale uvědomovali, že Monteho hudební nápady jsou lepší. Další spolupráce s jinými producenty to jen potvrzovala.

ETF_resize

Během skládání a nahrávání jedenácti skladeb alba Ungrateful si byli všichni jistí tím, že jsou v teritoriu, kam se jejich předchozí alba nikdy neodvážila směřovat. Nahráli pozoruhodně kompaktní a současné album, které je stejně tak naléhavé, jako ta nejlepší hudební díla v historii hard rocku/heavy metalu. Monte říká: “Naše předešlé desky nedrží úplně tak pohromadě. Vyzráli jsme jako autoři a jiskří to mezi námi.. v tom nejlepším smyslu slova.”

Ungrateful je metal 21.století. Mabbittův chropot se střídá s ječáky ve stylu tradičních hrdinů jako jsou Guns ’N’ Roses nebo Skid Row. Občas vysmahnou harmonie, které by jim mohli závidět i takoví Judas Priest a Iron Maiden.

ETF_press_resize

Ungrateful není jen čtvrté album Escape The Fate —je to řinčivé a hodně hlasité poselství. Ortiz dodává: “Přinášíme opravdovej rock masám – koneckonců se tak jmenuje i naše písnička! Pryč s tím vyměklým hnojem, který zaplavil svět! “

Escape The Fate mají se svoji novinkou namířeno i do Prahy. 23.června vystoupí v pražském klubu Futurum

Vstupenky budou k zakoupení v síti Ticketportal za 329,- Kč vč. poplatků.

Více informací na:

www.escapethefate.com

www.facebook.com/escapethefate

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion
www.conspiracy.cz

©NEWS4ALL.CZ by Lukash & D Smack U Promotion