Concerts
Votvírák 2016

THE PRODIGY – NEKOMPROMISNÍ LEGENDY SE VRACEJÍ NA POHODU 7. AŽ 9. ČERVENCE 2016 – LETIŠTĚ TRENČÍN

the-prodigy

Podle ankety britského časopisu Mixmag jsou The Prodigy nejlepší taneční kapela v dějinách. Pořadatelé festivalu Pohoda o tom nepochybují. Pokud se má některé z velkých jmen na dvacátém výročí trenčínského festivalu zopakovat, je nejlepším kandidátem právě tato divoká trojice. The Prodigy mají velkou fanouškovskou základnu na Slovensku ale i u nás. Šílený valící se buldozer, v jehož hudbě je promyšlený každý detail, je nutné vidět a slyšet naživo. Pohoda si tak připisuje na letošní line-up vedle Sigur Rós a PJ Harvey další velké jméno a stvrzuje tím svou žánrovou pestrost. Další jména letošních interpretů jsou zveřejněny na www.pohodafestival.sk.

Shots of the Prodigy on tour, Sydney Australia, March 2015

Shots of the Prodigy on tour, Sydney Australia, March 2015

The Prodigy nemu...

Více...

V zimě nás navštíví metalová královna DORO – těšte se na zlínský koncert v Masters of Rock Café!

Doro-foto-web

Celý svět ví, že DORO je opravdová „Queen of Rock & Metal“ a její vrchol kariéry trvá už více než tři desítky let. Za své působení v hudebním showbyznysu získala zlatá i platinová ocenění a prodala více než deset milionů nahrávek. Na podzim tohoto roku DORO vyráží na evropské turné „Love’s gone to Hell“ během něhož navštíví celkem šest zemí!

Doro-foto-web

Těšte se na živé vystoupení a zuřivou show DORO, která odehraje průřez celou svou kariérou za 33 let. Jako překvapení pro vás chystá také nové písně, které budou hotové těsně před začátkem turné. Nenechte si proto ujít jedinou show DORO u nás a to 2. prosince v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně.

Doro_logo

Vstupenky si zakupte za zaváděcí cenu 650 Kč platnou do 31. srpna na ww...

Více...

BEN HARPER & THE INNOCENT CRIMINALS 28. 9. 2016 PRAHA – FORUM KARLÍN

14431-S4A5336_LR

28. 9. 2016 PRAHA – Forum Karlín

Vstupenky v síti TICKETPRO

1053_2815_ticketpro_logo

Ceny vstupenek: 990 Kč

Vstupenky v prodeji od 12. 2. 2016 9:00 hodin

MISTŘI OSOBITÉHO SPOJENÍ ROCKU, BLUES, FOLKU A R&B – BEN HARPER & THE INNOCENT CRIMINALS VYSTOUPÍ POPRVÉ V ČESKÉ REPUBLICE!

BEN HARPER & THE INNOCENT CRIMINALS POKRAČUJÍ V ÚSPĚŠNÉM NÁVRATU NA KONCERTNÍ PODIA A OZNAMUJÍ EVROPSKÉ TERMÍNY V ROCE 2016, MEZI KTERÝMI NECHYBÍ ANI PRAHA, KDE SE BEN HARPER & THE INNOCENT CRIMINALS PŘEDSTAVÍ 28. ZÁŘÍ 2016.

lifeline

Turné se bude vztahovat ke zcela novému albu, prvnímu po více než osmi letech, které by mělo světlo světa spatřit 8. dubna 2016, vydavatelem je gramofi rma Stax Records...

Více...

Hans Zimmer přijede koncertovat do Prahy

img_1911_oso-zimmer-1446661634-e79cde94_660x371

Nejvýznamnější filmový hudební skladatel současnosti, Hans Zimmer, přijede 7. 5. 2016 koncertovat do Prahy. Koncert autora hudby k filmu Piráti z Karibiku, Temný rytíř, Šifra mistra Leonarda, Lví král, Počátek, Rain Man, Sherlock Holmes a mnoho dalších se uskuteční v O2 Aréně. Zimmer zahraje společně s mnohačlennou hudební skupinou, symfonickým orchestrem ČNSO a pěveckým sborem ty nejlepší skladby ze své tvorby.

hans 

Skladatel Zimmer přijede do Prahy koncertovat v rámci své první světové tour, kterou oficiálně ohlásil v Londýně. Zimmer anoncuje řadu strhujících koncertů, při kterých se společně s padesátičlenným hudebním tělesem sám zahraje na několik hudebních nástrojů a jako lídr celé show představí nejzásadnější skladby jeho tvorby...

Více...

ROBERT PLANT – 27.7.2016 PLZEŇ – AMFITEÁTR LOCHOTÍN

532929-top_foto1-3iwzr

VSTUPENKY V SÍTI www.TICKETPRO.cz

CENY VSTUPENEK: 1290 KČ – VSTUPENKY V PRODEJI OD 9. 2. 2016 OD 9:00 HODIN

ZPĚVÁK ROBERT PLANT, JEDEN Z NEJVĚTŠÍCH HUDEBNÍKŮ A NEZAMĚNITELNÝ HLAS LED ZEPPELIN, NOSITEL ŘÁDU BRITSKÉHO IMPÉRIA A NĚKOLIKA CEN GRAMMY, SE VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY –
27. 7. 2016 VYSTOUPÍ V DOPROVODU SENSATIONAL SPACE SHIFTERS V PLZEŇSKÉM AMFITEÁTRU LOCHOTÍN. PŮJDE O JEHO PRVNÍ NÁVŠTĚVU ZÁPADOČESKÉ METROPOLE.

Robert Plant natočil své první komerční nahrávky v roce 1966. V roce 1967 založil skupinu nazvanou Band of Joy
s bubeníkem Johnem Bonhamem. Zakrátko je doplnili kytarista Jimmy Page a basista John Paul Jones a dali tak
vzniknout „New Yardbirds“, kteří se posléze transformovali do Led Zeppelin...

Více...